jrdecor.cz

Zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA

Hodně žádaný produkt Zelená sametová jídelní židle od oblíbené značky Micadoni lze nakoupit právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně! Ceny již od 7 432 Kč.
EAN: 5903614248897
Zelená sametová jídelní židle
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
7 432

Sametové jídelní židle Cera od značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc! Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněnímprošívanými detaily na zádové opěrce. Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která poskytuje kvalitní stabilitu. Kolekce Cera je nabízena v řadě barevných provedení, díky kterým si můžete vybrat tu pravou do vašeho interiéru.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.