Šedá plastová jídelní židle Kave Home Hannia s područkami

Tento kvalitní produkt Šedá plastová jídelní židle Kave Home Hannia s s pečetí kvality od značky Kave Home můžete sehnat právě zde extra výhodně. Nyní můžete mít za 2 148 Kč. EAN: 8433840634609
Šedá plastová jídelní židle Kave
Značka: Kave Home
2 148 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Jídelní židle Kave Home Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle v černém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Příjemným bonusem jsou designové područky, které s sebou přinášejí maximální pohodlí. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Židle zaujme především svým jednoduchým designem, který je navržen v kombinaci s funkčností a praktičností.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.