Dubový rýhovaný TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x 40 cm

Tento kvalitní a levný produkt Dubový rýhovaný TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x od dodavatele kvalitních produktů Woodman máte možnost získat právě teď za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 12 890 Kč.
Dubový rýhovaný TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x
Značka: Woodman
12 890 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Dřevěný TV stolek Camden od značky Woodman na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designem. Korpus stolku z dřevovláknité desky potažené dýhou s dubovým dekorem doplňuje podnož z černě lakovaného březového masivního dřeva a díky tomu vzniká zajímavý materiálový kontrast. Dvířka jsou vyrobená ze stejného materiálu jako korpus a jsou  zdobená černým inkoustovým potiskem diamantového vzoru, což přidá na originalitě. Kromě neobvyklého designu nabízí stolek Camden dostatek úložného prostoru a bude jen na vás, jak ho využijete.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.