Dubový pracovní stůl Woodman Brompton 108 x 60 cm

Tento akční produkt Dubový pracovní stůl Woodman od výrobce se zárukou kvality Woodman jednoduše můžete pořídit již dnes za skvělou cenu. Aktuálně stojí u nás 12 090 Kč. EAN: 4744448010066
Dubový pracovní stůl Woodman
Značka: Woodman
12 090 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Rafinovaným a skutečně designovým kouskem pro vaši pracovnu či kout v obývacím pokoji se stane pracovní stůl Brompton od značky Woodman. Korpus stolu je vyroben z dřevotřísky potažené dobovou dýhou a společně s deskou, která je částečně doplněná o potah z černé koženky, je podepřen podnoží z masivního dubového dřeva. Praktické využití má navíc deska stolu, která ukrývá pod 3 sklápěcími částmi úložný prostor pro vaše kancelářské potřeby a jiné drobnosti. Kombinace masivního dubového dřeva, dubové dýhy a černé kůže navodí stylovou atmosféru v moderně a industriálně laděných interiérech. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.