jrdecor.cz

Černé kožené lounge křeslo FLEXLUX PADOVA

Hodně povedený produkt Černé kožené lounge křeslo od dodavatele kvalitních produktů Flexlux snadno můžete sehnat u nás právě za extra cenu. V akci od 40 111 Kč.
Černé kožené lounge křeslo
Zjistit dostupnost »
Značka: Flexlux
40 111

Lounge křeslo Padova od značky Flexluxlehký a jemný vzhled, díky čemuž vytváří dokonalou atmosféru k přemýšlení a učení. Krásné organické tvary a elegantní detaily křesla, které stojí na dřevěné podnoži, dotvářejí celkový úctyhodný vzhled. Design nohou zdůrazňuje měkký a elegantní výraz. Padova hladce spojuje styl a pohodlí. Měkkost je klíčové slovo pro hlubokou oporu, kterou toto křeslo nabízí v sedadle, opěradle, krku a područkách. Křeslo Padova je krásné ze všech úhlů a se skvělou bederní oporou. Křeslo má design, který bude fungovat jako ikonický kousek ve vašem obývacím pokoji. Křeslo je čalouněné recyklovanou anilinovou kůží Dakota. Pokud chcete přírodní a velmi jemnou kůži, Dakota je skvělou volbou. Dakota má velkou tloušťku, je pohodlná a velmi sofistikovaná kůže. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem

Pozn.: Podnožku lze samostatně dokoupit.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.