jrdecor.cz

Černá kožená podnožka ke křeslu FLEXLUX CLEMENT MEDIUM

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Černá kožená podnožka ke křeslu od oblíbené značky Flexlux máte možnost najít již dnes ve výprodejové akci! Akční ceny již od 13 228 Kč.
Černá kožená podnožka ke křeslu
Zjistit dostupnost »
Značka: Flexlux
13 228

Podnožka ke křeslu Clement značky Flexlux zaujme konstrukcí z ořechové dýhy, která vytváří ojedinělý bytelný základ celého systému. Tato robustní konstrukce v kombinaci s koženým čalouněním a hliníkovou podnoží vytváří atraktivní kontrast. Podnožka je čalouněná pravou kůží Savoy. Savoy je hustá semi-anilinová hovězí kůže s vrchním zrnem. Tato exkluzivní kůže má hladký, pohodlný, přirozený omak a pocit. Kůže je vysoce odolná vůči skvrnám a vyblednutí. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem. Navíc je látka certifikována certifikací OEKO-TEX. Křeslo disponuje 10 letou zárukou na mechanické části, díky čemuž získává na odolnosti a kvalitěClement se díky svým odolným vlastnostem skvěle hodí i do komerčních prostor jako jsou hotelová lobby či kanceláře.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.