Vonná svíčka WoodWick loď, Black Peppercorn

Oblíbený a akční kus Vonná svíčka WoodWick loď, Black od skvělé a známé značky WoodWick lze zakoupit právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 791 Kč. EAN: 5038581102986
Vonná svíčka WoodWick loď
Značka: WoodWick
791 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Vonná svíčka WoodWick Black Peppercorn přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Černé zrnko pepře. Směs pepře a zemitých koření, zahalená ve vůni sladké ambry a krémového santálového dřeva.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.