jrdecor.cz

Vínově červené látkové křeslo MICADONI Goct

Tento oblíbený produkt Vínově červené látkové křeslo od značky s dlouholetou historií Micadoni jde nakoupit tady ve výprodejové akci! Nabídka od 17 232 Kč.
EAN: 5903614749233
Vínově červené látkové křeslo
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
17 232

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky křeslu Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno ze strukturované tkaniny. Látka se značí vysokou odolností proti oděru, zaručuje dlouhou životnost a nese certifikát Oeko-Tex®. Příjemné a nadčasové křeslo se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.