Tmavě modrá dřevěná komoda Woodman Camden s březovou podnoží 175 x 45 cm

Tento kvalitní a levný produkt Tmavě modrá dřevěná komoda Woodman Camden s březovou podnoží od našeho známého výrobce Woodman jednoduše můžete najít tady nyní za skvělou cenu! Nyní nakoupíte za 14 990 Kč.
Tmavě modrá dřevěná komoda Woodman
Značka: Woodman
14 990 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Dřevěná tmavě modrá komoda Camden od značky Woodman na první pohled zaujme nejen barevným provedením, ale také svým vzorovaným designem, který podtrhne celkový vzhled komody. Je vyrobena z dřevovláknité desky potažené dubovou dýhou posazená na podnoži z masivního černě lakovaného březového dřevaAtraktivní prvek navíc dodává této komodě také černý inkoustový dekorativní potisk, díky kterému se stane originálním kouskem ve vašem interiéru. Díky 3 výškově nastavitelným policím, má tato komoda dostatečný úložný prostor pro váš inventář. Camden bude perfektním doplňkem pro interiéry s asijskými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.