jrdecor.cz

Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA 225 cm se zlatou podnoží, pravá

Velmi žádaný produkt Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA 225 cm od této skvělé značky Micadoni snadno získáte na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Cenově vychází na 32 592 Kč.
EAN: 5903614343370
Světle modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
32 592

Najít pohovku, které je elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění, udržuje design svěží. Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.