Moebel Living Šedý masivní sheeshamový TV stolek Samon 150×40 cm

Velmi žádaný produkt Moebel Living Šedý masivní sheeshamový TV od značky se skvělou pověstí Moebel Living máte možnost dostat zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Nyní zakoupíte za 18 297 Kč. EAN: 4250243593210
Moebel Living Šedý masivní sheeshamový TV stolek Samon
Značka: Moebel Living
18 297 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Jedinečný televizní stolek Samon vás na první pohled okouzlí svým osobitým designem. Stůl je ručně vyráběný z masivního sheeshamového dřeva se zachováním jeho přírodních linií. Barva stolu je kombinací přírodních odstínů dřeva s kouřově šedým nádechem. Ještě originálnější kousek ze stolku dělají přední dvířka, které tvoří nádherná plastická konstrukce, kontrastující s hladkým povrchem zbytku stolku. Najdete ze také praktické úložné prostory ve formě dvou uzavřených a dvou otevřených polic.Stolek se skvěle hodí do industriálních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.