jrdecor.cz

Medově žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MESONICA Reco, Pravá 254 cm

Tento výjimečný produkt Medově žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MESONICA Reco, od spolehlivé značky Mesonica jednoduše najdete zde nyní až neuvěřitelně levně. Nabídky od 44 869 Kč.
Medově žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MESONICA
Zjistit dostupnost »
Značka: Mesonica
44 869

Stylová rohová pohovka MESONICA Reco vás oslní spojením komfortního designu a funkčnosti. Minimalistické tvary pohovky jsou po stranách a na sedáku zpestřené prošíváním, které z pohovky dělá jedinečný designový kousek a nechává vyniknout čalounění ze sametové látky v medově žluté barvě. Pohodlí pohovky zvyšují nastavitelné opěrky hlavy, díky kterým si pohovku můžete přizpůsobit pro váš maximální komfort. Reco vás navíc překvapí a potěší i svou rychlou a snadnou přeměnou na prostornou postel, navíc s místem pro uložení povlečení. Pohovka má nenápadnou kovovou podnožReco disponuje certifikací FFRs (určitý stupeň nehořlavosti), díky čemuž se skvěle hodí také do komerčních prostor.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.