jrdecor.cz

Lahvově zelená sametová rohová pohovka MICADONI Greta 250 cm, levá

Tento vynikající kousek Lahvově zelená sametová rohová pohovka MICADONI od společnosti se zárukou kvality Micadoni získáte na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Zboží pořídíte teď u nás za 39 419 Kč.
EAN: 5905389357729
Lahvově zelená sametová rohová pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
39 419

Elegantní interpretace klasiky! Rohová pohovka Greta se vyznačuje nízkým a robustním sezením, které zajišťuje maximální pohodlí. Sametová tkanina s mírným leskem se vyznačuje vysokou odolností proti oděru. Látka navíc obsahuje technologii LIQUID BLOCKED. Tato technologie, způsobuje, že vylitá tekutina zůstává na povrchu a nevsákne se do vlákna tkaniny. Díky tomu lze pohovku vyčistit pouze pomocí hadříku nebo papírové utěrky. Tkanina prošla testem na cigarety, což znamená, že je ohnivzdorná a sezení je tedy vhodné i do komerčních prostor. Řada Greta zahrnuje nejen rohové a klasické pohovky ale i křeslo či podnožky. Díky rozmanitosti této řady si můžete vytvořit kompletní sestavu obývacího pokoje ve skandinávském nebo minimalistickém stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.