jrdecor.cz

Královsky modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 cm

Neodolatelný kus Královsky modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 223 od dodavatele s dobrým jménem Micadoni snadno seženete aktuálně na našich stránkách za super peníze! Výhodně za cenu 31 546 Kč.
EAN: 5903614047223
Královsky modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
31 546

Prostorná trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v královsky modrém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.