jrdecor.cz

Hořčicově žluté chrastítko Done by Deer Raffi

Tento diskontní výrobek Hořčicově žluté chrastítko Done od výrobce s dobrým jménem Done by Deer pohodlně nakoupíte aktuálně na webu extra se slevou. Ve skvělé akci za 384 Kč.
EAN: 5712643016397
Hořčicově žluté chrastítko Done by

Chrastítko Raffi od značky Done by Deer má podobu roztomilého zvířátka. Žirafa Raffi má jedno oko otevřené a když ji otočíte na druhou stranu, rázem ji vidíte, jak spinká. Hračka byla navržena tak, aby pomáhala rozvíjet smyslové funkce vašeho miminka. Žirafí krk je jako stvořený pro drobnou dětskou ručičku a miminko tak bez problémů hračku svými drobnými prstíky uchopí. Jeho pozornost upoutá nejen vzhled zvířátka, ale především jeho hebký a měkoučký materiál. Štítky, odlišné textury a zajímavé zvuky miminko zaručeně zabaví a Raffi se tak stane skvělým kamarádem do dětské postýlky. Pomůže také zkrátit čas na cestách autem nebo při procházkách v kočárku.

Pozn.: Lze prát při 30°C. Nesušte v sušičce. Všechny produkty Done by Deer jsou testovány, aby vyhovovaly přísným evropským normám, a proto jsou pro děti naprosto bezpečné.