jrdecor.cz

Hnědé koženkové křeslo MICADONI Gobi

Tento velmi oblíbený kousek Hnědé koženkové křeslo MICADONI od známého dodavatele Micadoni můžete dostat na našich stránkách za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 14 809 Kč.
EAN: 5903614365310
Hnědé koženkové křeslo MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
14 809

Křeslo Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu. Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobná pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Navíc nese certifikát Oeko-Tex®. Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku. Užijte si maximální pohodlí ve společnosti produktů z řady Gobi, které perfektně zapadnou do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Potahy celé produktové řady nejsou snímatelné. Jejich sejmutí a vyprání v pračce je na vlastní riziko zákazníka.