jrdecor.cz

Černý jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm

Akční a ve slevě kousek Černý jasanový kulatý konferenční stolek Teulat originál od značky Teulat dostanete právě nyní za nejnižší cenu. V akci od 14 864 Kč.
EAN: 8435178376619
Černý jasanový kulatý konferenční stolek Teulat
Zjistit dostupnost »
Značka: Teulat
14 864

Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené z černě lakované jasanové dýhy, což stolku dodává na atraktivitě a originalitě. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů a obývacích pokojů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty ze stejnojmenné řady a získejte do svého interiéru dokonalou souhru stylového nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.