jrdecor.cz

Borovicová knihovna Marckeric Alessia 160 x 40 cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Borovicová knihovna Marckeric Alessia 160 x od top značky Marckeric jednoduše pořídíte u nás nyní se slevou. V akci za 9 862 Kč.
EAN: 8435178373526
Borovicová knihovna Marckeric Alessia 160
Zjistit dostupnost »
Značka: Marckeric
9 862

Knihovna Alessia od značky Marckeric v přírodní barvě z borovicového dřeva s černou lakovanou podnoží se stane jedinečným a stylovým kouskem vašeho interiéru. Své místo si tato knihovna najde nejenom v pracovnách, ale i v obývacích pokojích. Obdélníkový korpus z masivního dřeva nabízí prostorný úložný prostor díky několika, jak otevřeným, tak uzavřeným policím. Atraktivní kontrast dodávají černě matně lakované dvířka s úchyty a podnoží. Doporučujeme tuto knihovnu kombinovat také s ostatními produkty řady Alessia, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.