jrdecor.cz

Bílé zahradní skládací křeslo Karup Design Boogie

Tento exkluzivní výrobek Bílé zahradní skládací křeslo Karup od kvalitní společnosti Karup Design snadno najdete aktuálně za skvělou cenu. V současnosti za 6 544 Kč.
EAN: 5713655149110
Bílé zahradní skládací křeslo Karup

Křeslo Boogie značky Karup Design se stane vaším oblíbeným společníkem.  Konstrukce z masivního bukového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 5 cm pěnu. Boogie se skvěle hodí do skandinávsky laděných domovů a díky jednoduchému a elegantnímu designu se stane ozdobou vaší zahrady nebo terasy. Zahradní křeslo Boogie nabízíme ve třech barevných variantách 

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. 

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.