Woody Masivní dubová postel Milenia 180 x 200 cm

Unikátní produkt Woody Masivní dubová postel od značky s dlouholetou historií Woody máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Teď za akční cenu 25 773 Kč.
Woody Masivní dubová postel Milenia
Značka: Woody
25 773 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Designová postel Milenia zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Díky ztenčeným částem a zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Milenia elegantní vzhled. Čalouněné čelo navíc dodává posteli trendy nádech, díky čemuž jen tak neomrzí. Pro nejlepší povrchovou úpravu byl použit přírodní olej, který je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc. Postel disponuje certifikací FSC. 

Pozn.: Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.