Woody Masivní dubová postel Matteo 160 x 200 cm

Tento velmi oblíbený produkt Woody Masivní dubová postel Matteo od výrobce s dlouholetou historií Woody lze získat tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za 27 484 Kč.
Woody Masivní dubová postel Matteo 160 x
Značka: Woody
27 484 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová postel Matteo zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Díky robustní konstrukci a zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Matteo nadčasový vzhled. Pro nejlepší povrchovou úpravu byl použit přírodní olej, který je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc. Postel disponuje certifikací FSC. 

Pozn.: Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky. Zásuvky nejsou součástí balení, v případě zájmu nás kontaktujte.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.