Woody Masivní dubová postel Luna II. 180 x 200 cm

Velmi žádaný produkt Woody Masivní dubová postel od známé kvalitní značky Woody lze koupit tady a teď právě výhodně. Aktuálně za super cenu 34 355 Kč.
Woody Masivní dubová postel
Značka: Woody
34 355 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová postel Luna II. zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Díky kovové podnoži a zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Luna industriální vzhled.  Stylovým doplňkem je čelo čalouněné ekokůží, které posteli dodá atraktivitu. Pro nejlepší povrchovou úpravu byl použit přírodní olej, který je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc. Postel disponuje certifikací FSC. 

Pozn.: Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.