jrdecor.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, White Tea & Jasmine

Kvalitní a žádaný produkt Vonná svíčka WoodWick loď, White Tea & od dodavatele s dobrým jménem WoodWick pohodlně získáte aktuálně za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 790 Kč.
EAN: 5038581056975
Vonná svíčka WoodWick loď

Vonná svíčka WoodWick loď White Tea & Jasmine přináší díky jedinečnému knotu zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Bílý čaj a jasmín. Čistý bílý čaj a špetka jasmínu se setkávají v něžném objetí s vůní červeného cedru a růže.  

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.