Tyrkysově modrá dřevěná patrová postel se stolkem a komodou Vipack Bonny 200 x 90 cm

Akční produkt Tyrkysově modrá dřevěná patrová postel se stolkem a komodou Vipack Bonny 200 x od kvalitní značky Vipack jednoduše můžete sehnat momentálně na našich stránkách levně. Nyní nakoupíte za 25 168 Kč. EAN: 5420070216272
Tyrkysově modrá dřevěná patrová postel se stolkem a komodou Vipack Bonny 200 x
Značka: Vipack
25 168 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová dětská patrová postel Vipack Bonny zaujme svou multifunkčností. Postel Bonny je vyrobena z lakovaného laminátu a chromovaného kovu. Praktické úložiště zajistí 4 samostatné police a 1 uzavíratelná skříňka pro uložení hraček, oblečení i dalšího inventáře. Praktickým prvkem je jezdící psací stůl na kolečkách, který v případě potřeby můžete vytáhnout ven a vytvořit tak příjemné místo pro dítě a jeho úkoly. Bezpečnostní element zajistí kovové zábrany, díky kterým dítě nevypadne během spánku a vy se tak o něj nemusíte bát. Bonny se nejlépe hodí do menší prostor, díky své nenáročnosti na místo.

Pozn.: Postel neobsahuje matraci.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.