jrdecor.cz

Tmavě modré žinylkové křeslo MICADONI Willow

Tento levný produkt Tmavě modré žinylkové křeslo od odblíbeného výrobce Micadoni je k dispozici zde teď za skvělou cenu. Akční ceny již od 16 461 Kč.
EAN: 5903614653905
Tmavě modré žinylkové křeslo MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
16 461
Popis produktu

Odpočiňte si do sytosti v křesle Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen područkami, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku. Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání křeslo před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.