jrdecor.cz

Tmavě modré látkové otočné křeslo Softline Moai

Velmi žádaný kousek Tmavě modré látkové otočné křeslo od naší známé značky Softline lze koupit zrovna dneska skutečně levně. Výhodně za 62 794 Kč.
Tmavě modré látkové otočné křeslo
Zjistit dostupnost »
Značka: Softline
62 794

Designové lounge křeslo Moai od značky Softline vás na první pohled uchvátí svým originálním vzhledem. Jak už název napomíná – křeslo má z boku jedinečný a lehce naivní výraz připomínající masivní sochy tváří na Velikonočních ostrovech. Příjemné látkové čalounění a kovová otočná základna vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž vnese do vašeho interiéru nádech moderních trendů. Křeslo je navrženo tak, aby se kolem vás pohodlně zavíralo a fungovalo jako malá místnost, která vám umožní vychutnat si chvíle klidu a rozjímání. Díky své jedinečnosti a designu získalo křeslo ocenění Good Design Award v roce 2017 a German Design Award za rok 2018. Křeslo se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva produktu nesouhlasí s barvou křesla na interiérové fotografii.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.