jrdecor.cz

Tmavě modrá žinylková rohová rozkládací pohovka MICADONI Willow 231 cm, levá

Tento velmi oblíbený výrobek Tmavě modrá žinylková rohová rozkládací pohovka MICADONI Willow 231 od společnosti s předním postavením na trhu Micadoni je k sehnání právě teď v naší nabídce pořád výhodně! Teď za akční cenu 42 613 Kč.
EAN: 5903614654032
Tmavě modrá žinylková rohová rozkládací pohovka MICADONI Willow 231 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
42 613
Popis produktu

Odpočiňte si do sytosti na pohovce Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen polštáři, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku. Mile vás překvapí také její funkčnost, kdy se ze sedačky rázem stane pohodlné lůžko pro vaše hosty. Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání pohovku před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.