jrdecor.cz

Tmavě hnědé koženkové křeslo MICADONI Gobi

Často hledaný výrobek Tmavě hnědé koženkové křeslo MICADONI od této skvělé značky Micadoni můžete nakoupit právě dnes extra se slevou! Právě nyní za 14 809 Kč.
EAN: 5903614365327
Tmavě hnědé koženkové křeslo
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
14 809

Křeslo Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu. Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobná pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Navíc nese certifikát Oeko-Tex®. Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku. Užijte si maximální pohodlí ve společnosti produktů z řady Gobi, které perfektně zapadnou do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Potahy celé produktové řady nejsou snímatelné. Jejich sejmutí a vyprání v pračce je na vlastní riziko zákazníka.