Teaková lavice Kave Home Safara 150 cm

Tento unikátní produkt Teaková lavice Kave Home Safara od dodavatele kvalitních produktů Kave Home lze sehnat v aktuální nabídce extra výhodně! Teď v akci 9 155 Kč. EAN: 8433840649917
Teaková lavice Kave Home Safara 150
Značka: Kave Home
9 155 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Lavice Safara výborně doladí klasické interiéry s prvky vintage a rustikálního stylu, ale i moderní, jednoduše zařízený domov. Safara je vyrobena z recyklovaného masivního teakového dřeva a díky tomuto přírodnímu materiálu je každý kus exkluzivní a zvláštní svými odstíny, pruhy a dokonalými nedokonalostmi odvozenými od samotného přírodního dřeva. Teakové dřevo je známé svojí odolností vůči vlhkosti a tak lavici můžete použít v krytém exteriéru uvnitř.

Pozn.: Výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme také v exteriéru přikrývat.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.