jrdecor.cz

Světle šedá žinylková podnožka MICADONI Willow

Diskontní produkt Světle šedá žinylková podnožka MICADONI s osvědčenou značkou Micadoni máte možnost nakoupit zrovna dnes za akční cenu. Nyní za akční cenu 6 276 Kč.
EAN: 5903614654131
Světle šedá žinylková podnožka
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
6 276
Popis produktu

Doplňte vaši sedací soupravu podnožkou Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design vám poskytne ideální komfort při večerním odpočinku. Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání podnožku před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.