Světle hnědý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis 160/220 x 90 cm

Velmi žádaný produkt Světle hnědý keramický rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis 160/220 x 90 od našeho předního výrobce Kave Home jde sehnat právě teď u nás pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 33 838 Kč. EAN: 8433840421711
Světle hnědý keramický rozkládací jídelní stůl Kave
Značka: Kave Home
33 838 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Unikátní jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenaporcelánu se skleněným podložím, která přinese do vašeho interiéru průmyslový vzhled. Desku stolu můžete rozložit a využít tak zvětšenou plochu při větších sešlostech. Černě lakovaná robustní podnož z oceli má zajímavý zkosený tvar, který přidává na atraktivitě. Podnož doplňuje a podtrhuje celkový průmyslový vzhled stolu, který se bude perfektně hodit v kombinaci s tmavým interiérem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.