jrdecor.cz

Šedá sametová trojmístná rozkládací pohovka MICADONI LEONA 222 cm se zlatou podnoží

Tento skvělý kousek Šedá sametová trojmístná rozkládací od známé značky Micadoni pohodlně seženete právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 27 857 Kč.
EAN: 5903614342953
Šedá sametová trojmístná rozkládací pohovka MICADONI LEONA
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
27 857

Najít pohovku, které já elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Trojmístná pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění, udržuje design svěží. Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko, pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.