jrdecor.cz

Šedá látková trojmístná pohovka MICADONI Goct 240 cm

Tento unikátní výrobek Šedá látková trojmístná pohovka MICADONI Goct 240 od známého výrobce Micadoni lze nakoupit tady za výhodnou cenu! Aktuálně za super cenu 40 685 Kč.
EAN: 5903614749165
Šedá látková trojmístná pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: MICADONI
40 685

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky pohovce Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno ze strukturované tkaniny. Látka se značí vysokou odolností proti oděru, zaručuje dlouhou životnost a nese certifikát Oeko-Tex®. Příjemná a nadčasová pohovka se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.