jrdecor.cz

Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such A Stud

Velmi prodávaný výrobek Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey Such od top výrobce Bold Monkey jde nakoupit bezpečně online za výhodné peníze. Nyní lze objednat jen za 18 295 Kč.
EAN: 8718548045187
Růžové sametové lounge křeslo Bold Monkey
Zjistit dostupnost »
Značka: Bold Monkey
18 295
Dechberoucí lounge křeslo Such A Stud značky Bold Monkey jen tak nepřehlédnete! Na první pohled si vás získá svým vytříbeným designem, který je inspirován stylem art deco a komfortními vlastnostmi. Kromě příjemného čalounění ze sametové látky v růžové barvě zaujme především dominantním a elegantním vzorem s motivem kosočtverců obíhajícím po obvodu opěradla a lakovanou kovovou podnoží ve zlaté barvě. Díky svěžímu konceptu a zmíněným vlastnostem se hodí prakticky do každého interiéru a designového prostředí. Také potěší přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je křeslo vhodné do domácího prostředí, a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod.
 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.