Ratanové závěsné křeslo se stojanem Kave Home Ekaterina

Tento výjimečný kousek Ratanové závěsné křeslo se stojanem od výrobce s mnohaletou tradicí Kave Home lze získat zde teď právě za super peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 18 158 Kč. EAN: 8433840652559
Ratanové závěsné křeslo se
Značka: Kave Home
18 158 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Závěsné křeslo Ekaterina od značky Kave Home bude vaším designovým společníkem na balkóně i v interiéru. Křeslo je vyrobené z přírodního ratanuje zavěšené na lakovaném ocelovém stojanu. Díky tomuto materiálu působí křeslo přirozeným vzhledem, navíc je materiál voděodolný a velmi snadno se udržujePřírodní ratan vyladí do dokonalosti moderní interiéry s přírodními prvky, ale i obývací pokoje v duchu rustikálního a venkovského stylu. Vytvořte si svůj soukromý relaxační koutek s tímto krásným závěsným pohodlným křeslem Ekaterina.

Pozn.: Součástí křesla je pohodlný polštář.

Pozn.: Výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme také v exteriéru přikrývat.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.