Přírodní dřevěná skříň Hübsch Taylah 180 x 100 cm

Žádaný produkt Přírodní dřevěná skříň Hübsch Taylah 180 x od výrobce s dlouholetou historií Hübsch můžete pořídit na našich stránkách za outletovou cenu. Výhodně teď u nás za 53 797 Kč. EAN: 5712772108550
Přírodní dřevěná skříň Hübsch Taylah 180 x 100
Značka: Hübsch
53 797 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Dřevěná skříň Hübsch Taylah zaujme svým nadčasovým a elegantním designem. Korpus je vyroben z dubového dřeva, bez dalších barevných nátěrů, a tak krásně vyniká jeho přírodní struktura. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru. V jedné polovině jsou tři police a dvě zásuvky a v té druhé je prostor pro zavěšení ramínek. Dvířka a čela zásuvek jsou zdobené geometrickým dekorem z poskládaného dřeva, čímž podtrhován jedinečný vzhled komody. Skříň Hübsch Taylah se skvěle se hodí do moderně laděného interiéru s nádechem skandinávského stylu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.