Pestrobarevná dřevěná komoda GERMANIA IDEEUS 3713 120 x 40 cm

Tento diskontní kus Pestrobarevná dřevěná komoda GERMANIA IDEEUS 3713 120 od známé značky Germania snadno můžete pořídit tady teď opravdu výhodně. Momentálně v akci za 29 973 Kč.
Pestrobarevná dřevěná komoda GERMANIA IDEEUS 3713 120 x
Značka: Germania
29 973 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová a jedinečná komoda Germania Ideeus zaujme na první pohled svým nepřehlédnutelným designem. Dvířka potažená melaminovou pryskyřicí jsou poskládaná do geometrických tvarů a díky spojení žluté, bílé, červené a černé barvy vzniká moderní vzhled, který vašemu interiéru dodá nadčasovost a atraktivitu. Krásným prvkem je i skleněný povrch dvířek, který komodě dodává čistotu designu. Komoda disponuje 9 policemi a 1 zásuvkou, díky čemuž vzniká prostorné úložiště, ať už pro vaše oblečení, kancelářské potřeby či další inventář. Komoda také disponuje systémem „push-to-open“, díky kterému není potřeba úchytek a vzniká tak dokonalý hladký povrch. Díky nárazuvzdorným ABS hranám se komoda hodí nejen do zátěžových kanceláří.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.