Ořechový TV stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 150 x 44 cm

Kvalitní a levný výrobek Ořechový TV stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 150 x 44 od našeho výrobce Woodman je dostupný momentálně na webu opravdu levně! Cena již od 19 690 Kč.
Ořechový TV stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 150 x
Značka: Woodman
19 690 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Tento elegantní TV stolek Pilmico od značky Woodman se zlatými detaily dodá vašemu obývacímu pokoji luxusní atmosféruKorpus stolku z dřevotřísky potažené dubovou dýhou v tmavě hnědé  barvě, je doplněn o zlatě lakovanou kovovou podnož. TV stolek disponuje s úložným prostorem v podobě 3 zásuvek v dekoru ořechové dýhy, které se pohybují po kovových kolejnicíchKombinace použitých materiálů a dekorů působí zajímavýmatraktivním dojmem. Pro vytvoření stylově jednotného a působivého celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Pilmico.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.