Ořechová skříň Woodman Jugend s kovovou podnoží 142 x 42 cm

Levný produkt Ořechová skříň Woodman Jugend s kovovou podnoží 142 od společnosti Woodman jde pořídit zrovna dnes za příznivou cenu! Cenově vychází na 20 290 Kč.
Ořechová skříň Woodman Jugend
Značka: Woodman
20 290 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Skříň Jugend od značky Woodman bude stylovým praktickým kouskem vašeho interiéru. Kromě nadčasového designu nabízí tato skříň spoustu úložného prostoru v podobě několika uzavřených polic a 3 zásuvek na kovových pojezdech. Korpus z dřevotřísky potažená ořechovou dýhou v tmavé barvě vytváří perfektní kontrast společně s dvířky a zásuvkami s tmavě hnědým dekorem, který vás zaujme na první pohled. Kovová černě lakovaná podnož s dubovými masivními špičkami navíc dodává prvky retro stylu, a tak se tento kousek hodí nejen do moderních, ale i do klasicky zařízených interiérů. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.