jrdecor.cz

Modrá dubová prosklená vitrína Woodman Avon 88 x 40 cm

Tento akční kus Modrá dubová prosklená vitrína Woodman Avon 88 od našeho výrobce Woodman snadno můžete získat u nás ve výhodné akci! Výhodně za skvělou cenu 20 644 Kč.
Modrá dubová prosklená vitrína Woodman Avon
Zjistit dostupnost »
Značka: Woodman
20 644

Stylová vitrína Avon od značky Woodman je designovým doplňkem nejen do obývacích pokojů, která nabízí velké množství úložného prostoru. Korpus vitríny z dřevotřísky potažený dýhou v dubovém dekoru vyplňují modře lakované police a prosklená dvířka dodávají celkovému vzhledu šmrnc a vzdušnost. Vitrína je posazena na podnoží z masivního dubového dřeva a tím je zajištěna perfektní stabilita. Navíc disponuje s různě velikými policemi, které poskytují úložný prostor pro uložení nejen knih, ale nejrůznějších dekorací. Pokud toužíte po stylové, prostorné a kvalitní knihovně, či vitríně, pak je Avon tou správnou volbou. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.