Modrá dřevěná patrová postel se stolkem a komodou Vipack Bonny 200 x 90 cm

Tento oblíbený kousek Modrá dřevěná patrová postel od našeho výrobce Vipack získáte zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 20 134 Kč. EAN: 5420070216173
Modrá dřevěná patrová postel se stolkem
Značka: Vipack
20 134 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová dětská patrová postel Vipack Bonny zaujme svou multifunkčností. Postel Bonny je vyrobena z lakovaného laminátu a chromovaného kovu. Praktické úložiště zajistí 4 samostatné police a 1 uzavíratelná skříňka pro uložení hraček, oblečení i dalšího inventáře. Praktickým prvkem je jezdící psací stůl na kolečkách, který v případě potřeby můžete vytáhnout ven a vytvořit tak příjemné místo pro dítě a jeho úkoly. Bezpečnostní element zajistí kovové zábrany, díky kterým dítě nevypadne během spánku a vy se tak o něj nemusíte bát. Bonny se nejlépe hodí do menší prostor, díky své nenáročnosti na místo.

Pozn.: Postel neobsahuje matraci.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.