jrdecor.cz

Kave Home Přírodní dřevěný zahradní stůl LaForma Emili 190 x 90 cm

Akční a ve slevě výrobek Kave Home Přírodní dřevěný s osvědčenou značkou Kave Home je k získání u nás trvale výhodně! V akci za cenu 13 767 Kč.
EAN: 8433840637754
Dřevěný zahradní stůl Kave Home Emili
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
13 767

Zahradní stůl Kave Home Emili je originálním konceptem masivního akátového dřeva v olejové úpravě v barvě teakového dřeva. Čisté zpracování ze dřeva tvoří skvělý základ pro designovou dokonalost a je zárukou kvality a nadčasovosti. Deska stolu je vyrobena složením latěk ze stejného dřeva a stůl tak získává na odlišnosti. Stůl Emili je možné využít v každém interiéru a díky použitým materiálům a ošetření proti UV záření také v exteriéru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.