Jasanový kulatý konferenční stolek Teulat Cep 110 cm

Tento nejprodávanější kousek Jasanový kulatý konferenční stolek od známé kvalitní značky Teulat snadno naleznete na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Akční ceny od 15 290 Kč. EAN: 8435178376602
Jasanový kulatý konferenční stolek
Značka: Teulat
15 290 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Designový konferenční stolek Teulat Cep zaujme na první pohled svým minimalistickým designem. Deska a podnož jsou vyrobené z jasanové dýhy v přírodním odstínu, což stolku dodává příjemný a čistý vzhled. Díky symetričnosti je zdůrazněna ušlechtilost dřeva a pečlivé detaily této kolekce. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů a obývacích pokojů, kde se stane perfektním místem k posezení a doplní je o nadčasový kousek nábytku. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty ze stejnojmenné řady a získejte do svého interiéru dokonalou souhru stylového nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

Další produkty od výrobce Teulat