Jasanová dětská komoda Kave Home Nunila 90 x 54 cm

Oblíbený a kvalitní výrobek Jasanová dětská komoda Kave Home Nunila 90 x od kvalitní značky Kave Home snadno najdete u nás právě za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 15 190 Kč. EAN: 8433840624570
Jasanová dětská komoda Kave Home Nunila 90 x 54
Značka: Kave Home
15 190 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Dětskou komodu Kave Home Nunila si zamilujete již na první pohled. Je odrazem čistého minimalismu a vnese do vašeho domova útulnou atmosféru. Komoda je vyrobená z jasanové dýhy a v kombinaci s bíle lakovaným MDF získává na atraktivitě a eleganci. Praktickou součástí jsou 3 prostorné zásuvky, kam pohodlně uložíte všechny potřebné věci pro vaše miminko. Zakoupením přebalovacího pultu na komodu a kompatibilní podložky Nunila z komody snadno uděláte místo, kde budete moct vaše miminko pohodlně přebalovat. Skvěle hodí do moderních skandinávských interiérů.

Pozn.: Přebalovací podložku a matraci lze samostatně dokoupit.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.