jrdecor.cz

Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Corsica

Zcela unikátní výrobek Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky od spolehlivé značky Hoorns jednoduše můžete najít v aktuální nabídce ve slevě! Momentálně v akci za 53 671 Kč.
EAN: 8715322927325
Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky
Zjistit dostupnost »
Značka: Hoorns
53 671

Maximální pohodlí z posezení nemusíte prožívat jen v interiéru, díky zahradní pohovce Corsica se stane vaše zahrada rájem relaxace. Set se skládá z rohové pohovky, která je čalouněná odolnou olefinovou látkou, dvou bočních stolků a konferenčního stolku, které jsou vyrobeny z teakového dřeva. Teakové dřevo, které je použité na těchto stolcích, disponuje certifikátem FSC, které označuje použití dřeva z obnovitelných zdrojů. Masivní hliníková konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž je set odolný a nenáročný na údržbu. Dopřejte si perfektní posezení s přáteli či rodinou na čerstvém vzduchu ve společnosti pohovky Corsica.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.