Hnědá plastová jídelní židle Kave Home Hannia

Často hledaný produkt Hnědá plastová jídelní židle od značky se zárukou kvality Kave Home máte možnost nakoupit ještě dnes za rozumné peníze! V akci za cenu 2 007 Kč. EAN: 8433840634586
Hnědá plastová jídelní židle Kave Home
Značka: Kave Home
2 007 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Jídelní židle Kave Home Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle v hnědém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Židle zaujme především svým jednoduchým designem, který je navržen v kombinaci s funkčností a praktičností.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.