jrdecor.cz

Dubová modulární police Kave Home Litto L 101 x 30 cm

Tento žádaný výrobek Dubová modulární police Kave Home Litto L od značky se skvělou pověstí Kave Home jednoduše pořídíte právě zde opravdu výhodně. Nabídky od 9 789 Kč.
EAN: 8433840777207
Dubová modulární police Kave Home Litto L
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
9 789

Sestavit úložný policový systém podle vlastních potřeb nebylo nikdy jednodušší! Série produktů Litto od španělské značky Kave Home obsahuje modulární police, které jednoduše seskládáte a vytvoříte tak stylové místo pro uskladnění knížek, dekorací i nejrůznějších trofejí a ocenění. Součástí každého produktu jsou komponenty k upevnění ke zdi i k dalším policovým dílům, takže police budou vždy bezpečně na svém místě. Celá série je dostupná ve dvou provedeních – v ořechové dýze i v přírodně zbarvené dubové dýze. Police se skvěle hodí do minimalistických i scandi interiérů, využití najdou v každé místnosti. Dostupné jsou ve velikostech S, M a L a také v různých setech.

Pozn.: Přídavnou podnož v podobě pěti plastových samolepicích nožiček je potřeba umístit pod každou modulární polici, která bude umístěna ve spodní části modulární sestavy. Podnož není součástí balení.