Dřevěná víceúčelová dětská židlička Kave Home Nuun

Akční a ve slevě kus Dřevěná víceúčelová dětská židlička Kave Home od dodavatele s dlouholetou historií Kave Home jde nakoupit právě teď u nás za příznivou cenu. Akční cena již od 8 239 Kč. EAN: 8433840638751
Dřevěná víceúčelová dětská židlička
Značka: Kave Home
8 239 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová víceúčelová dětská židlička Kave ome Nuun je skvělým designovým doplňkem do vašich interiérů a zároveň praktickým pomocníkem pro vaše zvídavé a aktivní ratolesti. Jedná o designový a zároveň multifunkční kousek, který pomůže vašemu dítěti v různých fázích vývoje. Skládá se ze dvou hlavních částí – učící věže a dětské židle, které lze použít společně nebo samostatně a jejich různé kombinace a polohy dávají vašemu dítěti možnost učit se a doprovází ho při různých aktivitách. Židlička se snadno promění v židli a stolek, u kterého si mohou děti třeba kreslit.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.