Dřevěná dětská židlička Kave Home Nuun

Tento vynikající produkt Dřevěná dětská židlička Kave od skvělé značky Kave Home lze nakoupit v naší nabídce za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 4 120 Kč. EAN: 8433840639659
Dřevěná dětská židlička Kave
Značka: Kave Home
4 120 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová dvoubarevná dětská židlička Kave Home Nuun je skvělým designovým doplňkem do vašich interiérů a zároveň praktickým pomocníkem pro vaše zvídavé a aktivní ratolesti. Jedná o designový a zároveň multifunkční kousek, který pomůže vašemu dítěti v různých fázích vývoje. Víceúčelovou dřevěnou dětskou židličku můžete díky vyjmutí některých částí nastavit hned do několika různých poloh. Je opatřena ochrannými bočnicemi, které chrání dítě před možným pádem. Židlička je navržena a vyrobena s důrazem na bezpečnost, ale i design. Umístit ji můžete na zem, nebo k ní dokoupit učící věž, na kterou lze židličku nasadit.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.