Dřevěná dětská učící věž Kave Home Nuun

Hodně prodávaný produkt Dřevěná dětská učící věž Kave originál od značky Kave Home můžete pořídit zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 3 408 Kč. EAN: 8433840624693
Dřevěná dětská učící věž Kave
Značka: Kave Home
3 408 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Stylová dvoubarevná učící věž Kave Home Nuun je skvělým designovým doplňkem do vašich interiérů a zároveň praktickým pomocníkem pro vaše zvídavé a aktivní ratolesti.  Díky ní bude mít vaše dítě rozhled, ale také možnost účastnit se aktivit i tam, kam sami nedosáhnou. Umožní vašim dětem bezpečně sdílet prostor dospělých. Učící věž je navržena a vyrobena s důrazem na bezpečnost, ale i design. Je opatřena ochrannými bočnicemi, které chrání dítě před možným pádem. Navíc ji můžete bez jakékoliv složité přestavby proměnit na bezpečnou židličku pro vaše nejmenší – stačí ji otočit a nasadit na ní sedací část, kterou můžete dokoupit. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.